Спільний семінар з охорони праці для працівників відділу освіти Голованівської райдержадміністрації

Головний державний інспектор Управління Держпраці в області Анатолій Дзіговський спільно з начальником відділення -страховим експертом з охорони праці Гайворонського відділення УВД ФСС України в Кіровоградській області Анатолієм Димарцем провели семінар з питань охорони праці, пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, позитивного досвіду відносно профілактики виробничого травматизму та соціального страхування працівників від нещасних випадків на виробництві для працівників відділу освіти Голованівської райдержадміністрації.

Увага ! Держпраці закликає вжити заходів під час несприятливих погодних умов

Державна служба України з питань праці повідомляє, що за даними Українського гідрометеорологічного центру, з 17 січня та протягом найближчих днів майже на всій території України відбудеться суттєве ускладнення погодних умов. Очікуються посилення вітру, місцями сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, на дорогах ожеледиця.

За таких погодних умов підвищується ризик виникнення нещасних випадків при дорожньо – транспортних пригодах та травмування працівників під час пересування, основними причинами якого є падіння через незадовільний стан тротуарів, доріг(неприбраний сніг, ожеледиця, вибоїни, ями), падіння з даху буруль, снігу тощо.

Враховуючи зазначене, та з метою запобігання виробничого травматизму пропонуємо, за можливості, обмежити відрядження працівників на період погіршення погодних умов.

За участю представника Управління розглянуто питання про отримання екологічної броні електропостачання

Сьогодні, 18 січня, в Департаменті інфраструктури та промисловості Кіровоградської облдержадміністрації відбулася нарада з питання включення ДП «Дирекція Криворізького гірничо – збагачувального комбінату окислених руд» до переліку споживачів та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання.

Активізовано роботу з питань охорони праці

Під час апаратної наради під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області Романа Зяблікова обговорено ряд питань, спрямованих на активізацію організаційної та превентивної роботи з охорони праці.

Фахівець Управління під час семінару надала роз’яснення головним бухгалтерам

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в області Ганна Масловська взяла участь у семінарі – практикумі «Головний бухгалтер і безпека бізнесу», який організували громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»; Кіровоградське представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс-Агро» спільно з ГУ ДФС та Управлінням Держпраці в області.

Колективу ПАТ «Кіровоградолія» - про запобігання травматизму в оліє-жировому виробництві

З метою роз’яснення Правил безпеки для олійно-жирового виробництва, Типового пололення про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та переліку робіт з підвищеною небезпекою головний державний інспектор Управління Держпраці у Кіровоградській області Юрій Касьян провів семінар у ПАТ «Кіровоградолія» (м.Кропивницький).

 

Державна служба України з питань праці

 

 

 

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної адміністрації 

 

 

 

  

 Управління Головдержслужби України в Кіровоградській області

 

 

ДП «Кіровоградський Експертно-технічний центр»

 

 

 

 

 
 

 

Пошук

   

 

Авторизація

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Юридична та фактична адреса: 
м. Кропивницький, 25006, вул. Дворцова, 24,  вул. Дворцова, 32/29 

тел./факс (0522) 24-53-71

Гаряча лінія : 22-14-67

Телефон для довідок щодо отримання
вхідного реєстраційного номера:
(0522) 22-14-67 
 E-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.